मासिक व्यय

Documents Post Date
आ.व. २०७३/०७४ को भाद्र महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Bhadra2073expense.pdf

Wednesday, September 21, 2016 - 16:16

आ.व. २०७३/०७४ को श्रावण महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Shrawan2073expense.pdf

Sunday, August 21, 2016 - 11:43

आ.व. २०७२/०७३ को अषाढ महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Asar2073expense.pdf

Friday, July 22, 2016 - 11:42

आ.व. २०७२/०७३ को जेष्ठ महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Jestha2073expense.pdf

Sunday, June 19, 2016 - 12:33

आ.व. २०७२/०७३ को बैशाख महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Baishakh2073expense.pdf

Friday, May 20, 2016 - 11:10

आ.व. २०७२/०७३ को चैत महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Chaitra2072expense.pdf

Sunday, April 17, 2016 - 11:30

आ.व. २०७२/०७३ को फागुन महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Falgun2072expense.pdf

Tuesday, March 22, 2016 - 11:36

आ.व. २०७२/०७३ को माघ महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Magh2072expense.pdf

Tuesday, February 16, 2016 - 12:45

आ.व. २०७२/०७३ को पुस महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Poush2072expense.pdf

Monday, January 18, 2016 - 13:37

आ.व. २०७२/०७३ को मंसिर महिना खर्चको फाँटवारी PDF icon Mangsir2072expense.pdf

Sunday, December 20, 2015 - 11:20

Pages